Monika Hilm

Happiness ambasador

Ráda diskutuji, debatuji a obdivuji lidi s vlastním názorem. Těší mě přistupovat k ostatním srdcem, pečovat o ně a pomáhat jim objevovat jejich silné stránky. Velmi mě naplňuje motivovat lidi k tomu, aby ze sebe dostali to nejlepší, nebáli se vystoupit z davu a zazářili.

Roya RAVANBAKHSH

Zakladatelka Happy Heart, Heartfulness lektor

Jmenuji se Roya Ravanbakhsh. Vystudovala jsem magisterský program v oboru ekonomické vědy a mezinárodní management na univerzitě v Bruselu. Od ukončení studia se pohybuji na poli profesionálního obchodu a marketingu již 25 let. V průběhu této doby mě vítr zavál do různých odvětví od maloobchodu, výroby, distribuce, publikování, reklamy, licencování a digitálního prodeje až po marketingový vývoj.

Eva Kopernická

Heartfulness lektor

Vlastním diplom trenéra Heartfulness meditace, Sahaj Márg praktikuji od roku 2014.

Christian Duerr

Heartfulness lektor

Heartfulness meditace praktikuji již od 26 let a v životě mi daly opravdu mnoho cenného. Díky nim žiji klidnější a vyrovnanější život, lépe zvládám stres a moje pracovní výkonnost se rapidně zvedla. Heartfulness meditace mi také pomohli získat pozitivní přístup k životu.

Amir Imani

Mindfulness & Heartfulness Senior Teacher

Mindfulness is a mind full of here and now; being intimately in tune with what is going on inside and outside our bodies, in relation to ourselves, others and the world. A practice to begin with, a way of being, and love itself as we embody it more and more. At the root of it, mindfulness is a way out of suffering.

Helle Laursen

Mindful Self Compassion & Heartfulness Senior Teacher

I know that our ability for empathy and kindness is necessary for us to be robust. To stand firm in your professionalism, you must be able to take care of yourself! Emotional robustness is something you train and I can teach you how.

© HAPPY HEART 2017