what’s new what’s rising what’s hot

MBSR Mindfulness Based Stress Reduction

Roya | 12. 1. 2019


 “ You can’t stop the waves, but you can learn to surf "

Dr. Jon Kabat-Zinn

 

KDE ULOVIT POCIT ŠTĚSTÍ?

Roya | 6. 9. 2018

 

Co znamená být šťastný? Není to neustálý stav oslav a bavení se, obklopení se různými výrobky a službami, které si můžeme pořídit. Raději bych to definovala jako pocit dlouhotrvající spokojenosti se svým životem- žít svůj osobní a profesní život v souladu s vlastními hodnotami (vše, co je pro mě důležité). 

PROKÁZÁNO! MEDITACE JE PRO NÁŠ MOZEK PŘÍNOSEM.

Katka | 9. 4. 2017

Má na vás meditace blahodárný vliv a vy stále nevíte proč? Teď už to není čistě jen váš pocit, ale vědecky podložená skutečnost. Nedávný výzkum vedený zkušenými neurology z harvardské univerzity poprvé v historii medicíny skutečně zdokumentoval vliv meditace na náš mozek. Osmitýdenní meditační program u zúčastněných osob prokázal významné změny v šedé kůře mozkové. 

Happy hotel employees

Monika | 21. 4. 2017

I truly believe every leader would like to have a great workplace where the people are happy and motivated to do their job's and beyond. As a starting point to check if you have the make up in your hotel to accomplish this goal review below and ask yourself if your team would truthfully say they have all this. If not, then you have a great place to ​start.

© HAPPY HEART 2017